Par 72 Golf

Par 72 Golf (Java) 2.01

Golf 3D na telefon java

Par 72 Golf to darmowa gra, w której możemy spróbować swoich sił w golfie. Prawdziwy golf wymaga drogiego sprzętu, a tutaj aby zagrać potrzebujesz jedynie telefon java. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Przyjemna rozgrywka

Wady

  • Może się znudzić

Dobry
7

Par 72 Golf to darmowa gra, w której możemy spróbować swoich sił w golfie. Prawdziwy golf wymaga drogiego sprzętu, a tutaj aby zagrać potrzebujesz jedynie telefon java.

Par 72 Golf to prosta zręcznościowa gra java w golfa. Wybieramy kierunek, w którym poślemy piłkę (strzałkami lub klawiszami 4 i 6), siłę z jaką to zrobimy (naciskamy klawisz 5, aby rozpocząć wybór siły uderzenia, drugi raz, aby zatwierdzić) i gotowe. Piłeczka golfowa leci przed siebie, a my z lotu ptaka oglądamy pole golfowe i miejsce gdzie ona spadła. Jak widać sterowanie jest bardzo proste.

Grafika w Par 72 Golf nie zachwyca, ale jest trójwymiarowa i jak na telefony komórkowe zupełnie wystarczająca. Gry java rzadko nie prezentują się lepiej. Podczas gry na ekranie możemy wyświetlić również informacje o sile wiatru, ilości wykonanych uderzeń i podpowiedzi jakich klawiszy używać.

Par 72 Golf to dobra i wciągająca produkcja. Jeśli lubisz gry java i masz ochotę na zagrać w golf, oto dobra propozycja dla Ciebie.

Par 72 Golf

Download

Par 72 Golf (Java) 2.01